Model/modelka

Zapisy na Model/modelka

W związku z rozpoczęciem działalności szkoleniowej dla lekarzy mamy przyjemność zaoferować Państwu zabiegi dla Pań i Panów którzy chcieliby być modelami podczas szkolenia. Gwarantuję, ze zabiegi będą wykonywali wyłącznie lekarze medycyny lub lekarze stomatolodzy pod moim ścisłym nadzorem- szkolący się wykonuje zabieg a ja „prowadzę mu rękę”. Państwo którzy mnie już poznali doskonale wiedzą, że ogromną wagę przywiązuję do bezbolesności oraz całkowitego bezpieczeństwa zabiegów. Grupa składająca się z maksymalnie trójki lekarzy pracuje zawsze z jedną pacjentką. Nie ma innych pacjentek w sali zabiegowej. Wszystkie kursy prowadzę osobiście. Po zabiegach pacjentka cały czas ma możliwość kontaktu ze mną telefonicznego i mailowego by wyjaśnić ewentualne wątpliwości.

Poniżej podaję w skrócie z czego mogą Państwo jako modelki i modele skorzystać w ramach poszczególnych kursów.

Pilingi i mezoterapia
Toksyna botulinowa
Kwas hialuronowy usieciowany i hydroksyapatyt wapnia
Nici

Pilingi i mezoterapia

Piling chemiczny powoduje złuszczanie powierzchownych warstw naskórka. Działa na skórę wzmacniająco i regenerująco. Połączenie pilingu z mezoterapią daje znakomity efekt odmłodzenia przez wielu pacjentów oceniany jako porównywalny a nawet lepszy w stosunku do lasera frakcyjnego. Stosujemy mezoterapię nieusieciowanym kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym- PRP z krwi pobranej od pacjenta, preparatem Silisorg oraz Tensor Lift. Osocze bogatopłytkowe PRP ze względu na zawarte w nim tzw. czynniki wzrostu bardzo silnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry. Kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie skóry, stymuluje też wytwarzanie kwasu hialuronowego przez skórę Silisorg zawiera krzem organiczny oraz substancje dodatkowo regenerujące skórę i zapobiegające jej starzeniu. Podajemy go łącznie z preparatem tensor lift. Mezoterapię wykonujemy częściowo przy pomocy aparatu a częściowo z ręki. Skórę znieczulamy kremem- co powoduje zniesienie doznań bólowych.

W naszej ofercie jest również mezoterapia trychologiczna. W celu zapobieżenia wypadaniu włosów oraz poprawy kondycji włosów stosujemy mezoterapie preparatem XL Hair oraz własnym osoczem- PRP. Za piling modelka płaci 150 zł a za mezoterapię osoczem lub preparatem 250 zł. Łączne wykonanie pilingu i mezoterapii to dla modelki koszt 350 zł.

Toksyna botulinowa

Zadaniem jej jest zablokowanie przewodnictwa nerwowo- mięśniowego co prowadzi do czasowego unieczynnienia mięśni poddanych terapii. Toksyna botulinowa jest bardzo popularna w górnej części twarzy. Mamy tu 3 okolice: czoło- zmarszczki poprzeczne, zmarszczki pionowe powyżej nosa- tzw. lwia bruzda oraz zmarszczki na zewnątrz oczu- tzw. kurze łapki (tutaj obie strony- okol. lewego i prawego oka łącznie uznajemy za jedną okolicę). Za każdą okolicę modelka zapłaci 200 zł. Nieco niżej możemy niwelować tzw. zmarszczki królicze- w górnej części nosa oraz tzw, zmarszczki palacza- wokół ust. Możemy również zablokować nadmiernie kurczące się mięśnie brody- poniżej ust przez co zlikwidujemy tzw. brodę brukowaną. A dalej jest jeszcze ciekawiej… Można ostrzyknąć mięśnie wywołujące tzw. uśmiech dziąsłowy- gdy podczas uśmiechu oprócz zębów pojawiają się dziąsła. Możemy również unieczynnić mięśnie ściągające w dół kąciki ust. Wtedy usta nie będą nadawały twarzy smutnego wyrazu. Tutaj za okolicę modelka zapłaci 250 zł Ostrzyknięcie żwaczy spowoduje, ze nie będzie występowało zgrzytanie zębami prowadzące do ich ścierania- jet to terapia bruksizmu- ostrzyknięcie obu żwaczy to koszt ok. 600 zł. Możemy również blokować mięśnie z przodu szyi- jeżeli ktoś ma tendencje do ich nadmiernego napinania oraz możemy ostrzykiwać mięśnie łydek w celu wyszczuplenia łydek. Wycenia indywidualna w zależności od ilości użytego preparatu.

Kwas hialuronowy usieciowany i hydroksyapatyt wapnia

Delikatne usieciowany kwas hialuronowy nadaje się do wypełniania powierzchownych zmarszczek. Do uzupełniania głębszych ubytków stosujemy kwasy mocniej usieciowane. Najsilniej usieciowany kwas hialuronowy znajduje zastosowanie w wolumetrii- wzmacnianiu okolic żuchwy oraz okolic jarzmowych. Kwasem hialuronowym możemy wykonać także soft lift twarzy- podając go kaniulą z okolicy jarzmowej w kierunku fałdów nosowo- wargowych, kącików ust i poniżej. Uzyskujemy efekt wypełnienia, odmłodzenia i nawilżenia twarzy. Kwas hialuronowy znakomicie sprawdza się w modelowanie ust oraz modelowaniu nosa. Soft lift twarzy jak i wolumetrię można też wykonywać hydroksyapatytem wapnia- preparat Crystalys. Wypełnienie będzie początkowo mniejsze ale preparat będzie silnie stymulował tkanki- efekt będzie więc długotrwały. Zarówno kwasem hialuronowym jak i hydroksyapatytem wapnia można modelować grzbiety rąk- efekt odmłodzenia rąk jest spektakularny. (Z jednej ampułki hydroksyapatytu wapnia można wykonać soft lift twarzy albo grzbiety obu dłoni- chociaż warto dla lepszego efektu rozważyć wykorzystanie 2 ampułek.) Koszt ampułki kwasu hialuronowego dla modelki to 250 zł a hydroksyapatytu wapnia 400 zł.

Nici

Nici w zależności od materiału dzielimy na PDO i PLLA . Natomiast ze względu na obecność nacięć lub wytłoczeń na nici- zwanych haczykami: nici dzielimy na gładkie lub haczykowate. Nici gładkie pobudzają mechanizmy regeneracyjne skóry przez co poprawia się zagęszczenie skóry- jest to efekt odmładzający. Wykorzystuje się go w przypadku skóry twarzy, szyi jak również okolic nadłokciowych i nadkolanowych a także zbyt wiotkiej skóry brzucha i ud. Dodatkowo nici gładkie mogą wykazywań działanie zwiększające objętość jeżeli na kaniuli jest kilkanaście włókien nici. Zwiększenie objętości powoduje uniesienie tkanek uprzednio zapadniętych- np. fałdów nosowo- wargowych, okolic jarzmowych, metoda ta sprawdza się również przy likwidacji zmarszczek, np. nić Voluma X-new (tzw. miotełka)- zmarszczki poniżej kącików ust i zmarszczki po bokach oczu- tzw. kurze łapki. Nici z haczykami oprócz działania stymulującego skórę dodatkowo umożliwiają przemieszczanie- „podciąganie” tkanek. Lifting twarzy analogiczny do soft liftu kwasem hialuronowym wykonywany jest przy pomocy 8- 10 nici prowadzonych z okolicy jarzmowej w kierunku fałdów nosowo- wargowych oraz kącików ust. W stosunku do liftingu kwasem hialuronowym różnice są zasadnicze- tu dochodzi do podciągnięcia tkanek oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zabieg nadaje się do skór „cięższych”, gdy chcemy zlikwidować nadmiar tkanki podskórnej. Nici możemy też wykorzystać w celu konturowania żuchwy i redukcji tzw. chomików- wtedy zakładamy po 2 nici na żuchwę (zarówno po prawej jak i lewej stronie) i nadmiar tkanek ściągamy ku tyłowi. Można również założyć nić z tyłu żuchwy- pionowo, podciągając ściągnięte tkanki w górę. Nici haczykowate warto również zakładać na brzuch jeżeli skóra brzucha staje się wiotka i opadająca. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się nici do modelowania nosa. Dają one efekt wyszczuplenia i wymodelowania nosa. Nici bardzo dobrze sprawdzają się przy unoszeniu opadających brwi. Założone bardziej poziomo dają też mozliwosć wymodelowania tzw. kociego oka. Ceny nici gładkich w zabiegach dla modelek oferujemy w cenie od 30 złotych za sztukę a nici z haczykami od 80 zł za sztukę.

Menu