O nas

  1. Jesteś w:
  2. chevron_right
  3. O nas

Chciałbym byście odpowiedzieli sobie na pytanie: czy chcecie się nauczyć, czy zależy Wam tylko na certyfikacie??? Jeżeli chcecie się nauczyć to zapraszam. Dlaczego warto wziąć udział w naszych kursach ? Bo opierają się one na zdobywanej  przeze mnie przez lata wiedzy, którą stosuję od wielu lat w praktyce. Odbywać się będą w grupach maksymalnie 3- osobowych- ponieważ w takich właśnie grupach jest współpraca i pełne zaangażowanie. Uczestnicy uczą się jak wykonywać zabiegi samodzielnie jak i z asystą. Zabiegi w/g naszej definicji 3 x B: bezbolesne, bezpieczne, bezwzględnie skuteczne.  Zainteresowany ? niebawem na naszej stronie kwel-med.pl pojawi się zakładka szkolenia gdzie przeczytasz wszystko o szkoleniach które będziemy prowadzić.

Zapraszamy na nasza stronę kwel-med.pl, oraz do polubienia naszego fan page https://www.facebook.com/kwelmed/

DR Krzysztof Kwela

Połączenie umiejętności i wiedzy z zakresu urologii i medycyny estetycznej przez jednego lekarza to efekt wieloletnich przemyśleń. Jako urolog od ponad 15 lat zajmuję się leczeniem chorób układu moczowo-płciowego: nietrzymania moczu, impotencji, chorób prostaty, nawracających infekcji dróg moczowych o różnym podłoży czy kamicy moczowej. W okresie studiów, a następnie w czasie specjalizacji lekarskiej odbyłem liczne szkolenia z tego zakresu w najlepszych oddziałach urologii zarówno w Polsce, jak i za granicą: w Belgii – w Brukseli: Vrije Universitet Brussels Hospital, w Szwecji – w Geteborgu: Ostra Sjukhuset, w Kanadzie – w Halifaxie: Dalhousie University Qeen Elizabeth Hospital.

Wykwalifikowani lekarze medycyny estetycznej

Zespół lekarski z kliniki Kwel-Med dysponuje wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, które wspierane jest specjalistycznymi nowościami technicznymi i naukowymi pojawiającymi się w branży medycznej i kosmetycznej. Nasi pracownicy uczestniczą w kursach i szkoleniach, by podnosić swoje kwalifikacje. Odbiciem tego – dosłownie – są różnego rodzaju certyfikaty i dyplomy zdobiące ściany naszej kliniki.

Menu